Pakkumised
Sunmight kettad alates € 0.197 + km
*SUNMIGHT lihvkettad* hind alates 0.197EUR + km * Nimetus* *Artikel* *Hind, EUR* ...
PREMIUM maalriteip
Vee- ja lahusti kindel, kinnitub kindlalt, eemaldub puhtalt, annab puhta varvijoone, hästi vormuv. *Nimetus* *Artikel* ...
koik pakkumised

Seadmed

SEADMETE OST NÕUAB TEADLIKKU VALIKUT!

Aidake meil Teid aidata koostöös Euroopa parimate seadmete tootjatega! 

Meie seadmete ja tööriistade valik on tehtud lähtudes meie klientide vajadustest ning sobivusest AKZO-NOBELi värvisüsteemiga. Kõik meie poolt müüdavad ja paigaldatavad seadmed vastavad Euroopa ja  Jaapani autotootjate nõuetele ning on laialdaselt kasutusel parimates kere- ja värvitöökodades kogu maailmas. Meie töötajad on tootjate poolt koolitatud seadmeid õieti ning kvaliteetselt paigaldama, hooldama ja remontima. Kõigile meie poolt paigaldatud ja hooldatud seadmetele kehtib tootjagarantii.

Meie olulisteks koostööpartneriteks ja tarnijateks on WOLF-Geisenfeld (värvikambrid, kruntimisalad ja õhkkütteseadmed), SKY-LINE (värvikambrid ja kruntimisalad),  SAIMA (värvikambrid ja kruntimisalad), GLOBALJIG (kerevenituspingid, spetsiaalsed tõstukid maalritele ja värvikambrisse), WIELÄNDER+SCHILL (punktkeevitusseadmed), CELETTE (autokere mõõdusüsteemid), CHEMICAR (UV-kuivatid, infrapunakuivatid, püstolipesumasinad ja maalritöökoja tarvikud) B-TEC (Infrapunakuivatid ja püstolipesumasinad), MINDEN (tolmuvabad lihvimissüsteemid),  SATA (värvipüstolid ja filtrisüsteemid), IWATA (värvipüstolid ja aerograafid, Infrapunakuivatid ja püstolipesumasinad), DeVILBISS (värvipüstolid ja filtrisüsteemid), RUPES (lihvmasinad), AIRMASTER (suruõhuseadmeid ja -tarvikuid) ning SUNMIGHT (abrasiivid ja lihvimistööriistad)