Minden Systems

Kesktolmueemaldamissüsteem
assets/Brands/Brand_logod/_resampled/SetWidth110-minden.jpg
Minden Systems kesktolmueemaldaja

Me pakume seadmeid tolmu ja laastu eemaldamiseks, mis tekivad lihvimise, lõikamise ja puurimise protsessi tulemusena. Töödeltavate materjalidena võivad olla metall, plastmass, klaasplast, klaas, kivi, värvi- ja lakimaterjalid jne.

Tootjaks on inglise firma MINDEN. Seadmeid tarnitakse Inglismaalt.

MINDEN süsteemi edukalt kasutatakse järgmiste automarkide MINI,  ASTON MARTIN,  OPTARE busside, McLAREN ja BAR-HONDA spordiautode ning lennukite, kaatrite, jahide ja kiirrongide tootmisel.

Kõige levinum on aga MINDEN seadmestik autoremondi valdkonnas (kereremont,  ettevalmistus värvimiseks).

MINDEN ületab paljude tehniliste näitajate ja tarbimisomadustega Euroopa turul kasutatavaid analooge.

Näiteks, kõik mobiilsed süsteemidkaotavad väga kiiresti oma tootlikkust filtri piiratud võimaluste tõttu. Konsoolskeemid muutuvad mitteefektiivseteks staatilise efekti ja teiste konstruktsiooni eripärade tõttu.

Katsed on näidanud, et enamik töötavatest süsteemidest hakkavad töötama välja vaakumi alla 100 mbr juba 6 kuu pärast kasutamise algust.

100 mbr - on piir-minimaalne suurus. See räägib madalast tolmu eemaldamise efektiivsusest ja mitteratsionaalsest energiakulust.  

Võrdlemiseks: 11kW-se võimsusega MINDEN süsteem, mis teenindab 24 töökohta, pärast 1800 töötundi „annab" isegi hoolduse puuduse juures 240 mbr (!).      

Presentatsiooni piltidel on hästi näha peaagregaati, sisseehitatud elektrimootorit, turbiini, filtreid, energiamooduleid ja süsteemi paiknemise näidist töökoja tsehhis.

Siis on mõned aktiivsete MINDEN süsteemi kasutajate veebilehed: www.astonmartin.com; www.mclarenautomotive.com; www.airbus.com; www.raf.mod.uk; www.bombardier.com; www.sealine.com.

Tehniliseid omadusi ja lisainformatsiooni esitame lisapäringu alusel.

Hindu arvutatakse pärast komplekteerimist ja lisavõimaluste arutamisest.

Süsteemi projekteerimine, abi paigaldamisel, konsulteerimine ja teenindava personali koolitamine käivad koos.

Eestis saab näha Minden süsteeme Värvaltrans OÜ ja Artcolor OÜ värvitöökodades.

2011.a. aasta alguses lõpetasime ka esimese Minden Venemaa projekti Moskvas, OOO "BIP Servis" töökoja kereremondi osakonnas.