Finixa

Üle aastate arenes Chemicar Europe erinevaid brände esindavast firmast innovatiivseks firmaks, mis on arendanud oma isiklikke tooteid. 25 aastat tagasi alustas Chemicar oma tegevust selliste brandide nagu Trisk ja Debrasel esindajana. Paari aasta pärast arendas Chemicar oma tooteid, nt. Follex ja Gapol. Praegusel hetkel me levitame meie tarnijate brände, nt Sunmight ja Spectratek, ning ka meie enda poolt osaliselt või täielikult arendatud tooteid. Seletamaks meie seisukoha levitussektorile ja professionaalsetele kereremondi töökodadele, otsustasime me klassifitseerida laia olemasoleva ja uue tootevaliku, mis oli arendatud Chemicar’i poolt või –jaoks, ühise uue nime all. FINIXA tähistab: - innovatsiooni - kvaliteeti - isiklikku arengut. FINIXA pakub Teile täieliku non-paint kulumaterjalide tootevaliku. Samas annab FINIXA Teile kindlustunde ja kaitset kehvema kvaliteediga (kopeeritud) toodete vastu. Üldkokkuvõttes, FINIXA on kõrget kvaliteeti pakkuv bränd, mis garanteerib, et meie tooteid tuntakse turul.
assets/Brands/Brand_logod/_resampled/SetWidth110-finixa.jpg
Air Tube Drying System

Kuidas see süsteem töötab, miks see töötab ning milleks on seda kellegile tema värvikambris vaja

1. Tavalises värvikambris on õhuvool vertikaalne, kiirusega (+/-) 25 m/s.

Vee baasil värvide kuivatamisel ainult vertikaalse õhuvoolu abil võtab see ca 20 minutit kihi kohta (sõltub välistingimustest: temperatuur, niiskus jne).

Mida see süsteem teeb:

Meie süsteem annab horisontaalse õhuvoolu kambris, selleks et vee moleekulid aurustuks värvikihist kiiremini, s.t. et värv kuivas maksimaalselt kiiresti tarbides minimaalselt energiat.

Kuidas me seda teeme:

Me paigaldame kaks tgevat turbiini kahele kambri seinale, üks teise vastu. Nad saavad vahetada 5000 m³/h õhku ainult 1,5 kW/h energiakuluga. Iga väljapuhe väljund (auk äärepaneelis) annab 25 m/s õhukiirust.

See tähendab, et meie süsteemiga kuivab värv maksimaalselt 10 minutiga (säästes 50% aega).

Antud süsteem sobib ka lakide kuivatamiseks, mille tulemusena lühineb kuivamisaeg ca 30% võrra (tavaliselt - 40 minutit, meie süsteemiga - ca 30 minutit)

Miks???

Laki kuivatamisel on temperatuur värvikambris ca 60/65°C („ahi").

Aga antud õhutemperatuur säilib ainult kambri ülemisel poolel, allpool on temperatuur madalam (sõiduki katusel ca 50°C/ustel - 40-45°C).

Meie süsteem võtab kuuma õhu vertikaalsest voolust ning jaotab selle ühtlaselt kogu sõidukile, mis tagab efektiivsema kuivatusprotsessi.

 

 

 

 

Dokumendid ATDENGsmall.pdf