Ettevõte Autopaint Eesti OÜ tegeleb professionaalsete materjalide varustamisega autovärvikodadele ja autopesulatele.

Meist

Meie meeskonda kuulub 10 toredat töötajat, kes on omandanud aastate jooksul piisava kogemuse osutamaks igakülgset teenust. Eesmärgikindel tegevus ja sihikindlus on aidanud meil kasvada koos meie klientide ja koostööpartneritega üheks arvestatavaks autovärvide ja autokeemia tarnijaks Eestis.

Me tegeleme värvimaterjalide müügiga alates 1995. aastast üle kogu Baltikumi. Aastast 2000. alustas ettevõte maailma ühe suurima keemiatööstuse Akzo Nobel toodete müüki Eestis. Aastast 2006 tõime Eesti turule Aasia suurima abrasiivmaterjalide SUN ABRASIVES CO.,LTD. toodangut. Akzo Nobel Car Refinishes on turuliider autode parandusvärvide tootmises. Põhilised meie poolt müüdavate autovärvide ja abimaterjalide brändid on SIKKENS ja DYNACOAT.

sikkens
3M
btec
annestiwata
dyna
automagic
wielander
finixa
minden
chamaeleonlogoblackRGB2
industrial novol
sunmight
13 manufacturersdefault
upol
SATA-Logo
logo
Troton lakiery samochodowe
wolf
globalJIG
Soll

Meie eesmärk – olla parim meie klientidele ja anda igakülgset abi nii ettevalmistustöödes, kui ka professionaalsete tehnoologiate kasutamises ning teenindada meie kliente üle terve Eesti.

Akzo Nobel brändi liin Sikkens on mitmed aastad olnud maailmaturul lideerivatel positsioonidel, kindlustades autoremondi kiirust, efektiivsust ja kõrget kvaliteeti. Tänu erinevates maailma klimaatilistes tingimustes saadud kogemusele uuendab Akzo Nobel pidevalt tehnoloogiaid ja toodab kõrgeima kvaliteediga materjale. Peale selle koos materjalidega pakub ettevõte seadmeid ja tehnilist abi. Näiteks on printsipiaalselt uus süsteem „Automatchic Vision“, mis võimaldab mõõta ja valida värvitava pinnaosa värvitooni remonditöökoja tingimustes.

Peale Akzo Nobel’i kaupade me müüme kõiki vajalikke materjale kiire ja kvaliteetse kereremondi ja värvitööde jaoks selliste tuntud brändide poolt nagu FINIXASUNMIGHTUPOL3MCHAMÄLEONIWATARUPES ning ühe maailma suurima autokeemia toodete ning poleerimisainete tootja brändi „AWC” saavutanud kuulsuse oma toodete AutoMagic ja BodyMagic autopesulate ja töökodade jaoks. Me keskendume meie klientide edukusel ja meie kohustus on klientide kindlustamine toodetega ja teenindusega garanteerides hinna ja kvaliteedi optimaalset suhte. Meie tooted vastavad kõige kõrgematele tervisekaitse, ohutuse ja keskkonnakaitse standartidele.

Parimate soovidega,
Teie Autopaint Eesti OÜ