Saidi kasutamine ja juurdepääs 

1.1 Kliendid peaksid meie saidile pääsema ainult viisil, mis on kooskõlas tunnustatud seaduste ja määrustega ning käesolevate tingimustega, nagu on määratletud. 

1.2 Ärge mingil juhul proovige teha järgmist: 

(a) takistada (või proovida mis tahes takistavat taktikat) või häirida (või proovida häirida) mis tahes servereid ja võrke, mis haldavad saiti, või saiti ennast; 

(b) lisada (või proovida lisada) mis tahes tüüpi andmete kogumise või ekstraktimise tarkvara teie saidi kasutusse, sealhulgas mis tahes roboteid, ekraani kujundamise või andmekaeve tööriistu; või 

(c) piirata (või püüda piirata) saidi mis tahes turvalisusega seotud aspekte või muid funktsioone, mis mõjutavad selle funktsioone. 

1.3 Tellimuste esitamiseks või saidi mis tahes funktsiooni kasutamiseks tuleb registreerida isiklik konto. 

Selleks peate: 

(a) esitama õiged ja ajakohased isikuandmed, nagu teie nimi, aadress ja e-posti aadress kontakti saamiseks 

  1. b) olema vanem kui 18 aastat, mis on vajalik õiguslikult siduva lepinguga nõustumiseks.

1.4 Konto mis tahes kasutamise eest vastutate teie ise (see tähendab iga teie tehtud tellimust), nagu ka teie konto parooli konfidentsiaalsus, mida teate ainult teie, kui te seda sihilikult kellelegi teisele ei anna. Juhul, kui te neid tingimusi ei järgi, ei saa meie ettevõtet pidada süüdi üheski tegevuses, mis on tehtud teie isikuandmete mittehoidmise tõttu. Lisaks võidakse ametiasutusi hoiatada, kui avastame kuritegeliku või petturliku tegevuse või eesmärgi. 

1.5 Juurdepääs teise isiku kontole tohib olla ainult tema selgesõnalise loa ja teadmisega. Juhul, kui klient saab teada, et teine osapool kasutab tema kontot ilma sellise loata, peaks ta meid sellest võimalikult kiiresti teavitama ning võtma kõik võimalikud meetmed, et tagada tema konto turvalisus. Ideaalis peaks see hõlmama parooli muutmist. 

1.6 Me ei saa garanteerida, et meie saidile pääseb juurde püsivalt ja ilma igasuguse hoolduse või muude probleeme tekitavate häireteta, samas kui meie saidi tegevustesse kaasatud kolmandate osapoolte sisu on samuti väljaspool meie pädevust, kui sellel juhtub vigu. 

1.7 Klientidel ei ole lubatud linkida ühelegi meie saidi leheküljele viisil, mis püüab kahjustada meie ettevõtte nime või on muul viisil ebaeetiline, sealhulgas, kuid mitte ainult: 

(a) mis tahes kontekstis, millest saab tõlgendada, et olete mingil viisil meie tegevusega seotud või saanud meilt mingit tuge või kinnitust; või 

(b) mis tahes mõttes, mis hägustab ebaseaduslikkust või eetikat. 

 

  1. Saidi teave

2.1 Kõik saidi ja selle materjalid kuuluvad asjakohaste autoriõiguse seaduste, intellektuaalomandi õiguste ja ametlike kaubamärkide alla, mis on ettevõttele litsentsitud ja omavad. 

2.2 Teil ei ole lubatud veebisaidi sisu uuesti avaldada, kopeerida, edastada, edastada, kohandada, levitada, muuta ega sellest raha teenida, välja arvatud juhul, kui see on kirjalikult kinnitatud, välja arvatud seadusega lubatud. 

2.3 Teatud esemete turundamisega seotud foto- ja ekraanipiirangute tõttu on näiteid, mis erinevad saidil kujutatud esemetest mõnes mõttes, mis on tõenäoliselt eriti tõsi värvide ja eriti riiete osas. , kingad ja muud rõivaesemed. 

 

  1. Lepingu järjekord ja vormistamine

3.1 Meiega tellimuse kinnitamise ajal peate järgima kogu tellimisprotsessi jooksul saadaolevaid juhiseid, mis hõlmavad kõiki üksikasjade muutmise võimalusi enne tellimuse lõplikku vormistamist. 

Kõik tellimused tuleb täielikult tasuda, et need kinnitataks ühe teie valitud makseviisi kaudu. Meie kohustus ei ole konkreetsete maksete kasutamise võimalus ja luba. Ütlematagi selge, et tellimuse eest tasumiseks peab olema piisavalt krediiti. 

3.3 Juhul, kui olete pärast tellimuse eest tasumist teinud oma tellimusega vea, on parim viis saata esimesel võimalusel e-kiri aadressile info@autopaint.ee. 

3.4 Teie tellimuse vormistamise ajal saadetakse Teie poolt sisestatud e-posti aadressile tellimuse kinnitus. Pange tähele, et meili teel saadetava kirjavahetuse eesmärk on vaid kinnitada, mitte kinnitada, et teie tellimust töödeldakse. Alles siis, kui saadetist kinnitav e-kiri on saadetud, võib meie vahel sõlmitud lepingut pidada kehtivaks. Alles siis, kui kindel aktsepteerimine on kinnitatud, oleme kohustatud teile toote saatma ja jätame endale õiguse tellimusest mitmel põhjusel keelduda. Kui arvame, et ei suuda teie tellimust täita, teavitatakse teid sellest e-posti teel. Sel juhul tagastame kõik maksed, kui see on sel ajal tehtud, ja ka juhul, kui juhtute tellimuse tühistama enne kindlat aktsepteerimist. 

 

  1. Kohaletoimetamine

4.1 Kohustus on tarnida teie tellimus vastavalt esitatud aadressile ja varem