Autopaint on loodud inspiratsioonina luua tooteid, mida kliendid tunnevad, et nad võivad armastada ja hellitada, seega võtame teie suhet teie ostuga väga tõsiselt. Kui saate mitterahuldava toote, võite olla kindel, et selle saab kas tagastada või vahetada mõne muu teie eelistatud toote vastu.

TAGASTUS JA VAHETUS

Tooteid saab vahetada või tagastada enne 30 päeva möödumist kättesaamisest (puhkusehooajal pikendatakse 60 päevani). Sel juhul nõuame, et esemed oleksid sellised, nagu me need tarnisime, terved ja kulumiseta – nii et neid ei tohi mingil viisil kanda, kasutada ega puhastada – ning et need oleksid originaalpakendis ja millel on veel kõik sildid. Kui kaubad on edukalt tagastatud, saadetakse teile kinnituseks e-kiri.

  • Kliendid, kes tagavad tagasimakse, saavad kogu müügihinna, kuid ei sisalda tarne- või saatmiskulusid ega kohaldatud lisamakse. Tagastatud raha töötlemiseks kasutatakse algset makseviisi, mis võib võtta kuni 10 tööpäeva.
  • Tegeleme kõigi tootevahetustega, hinnates iga juhtumit eraldi ning meie klienditeenindusmeeskond on valmis vastama ja käsitlema mis tahes kirjavahetust.

MÄRKUS. Meie ettevõtte vahetuspoliitika ei kehti toodete puhul, mida müüakse lõpp- või sulgemismüügi osana, või viimase võimaluse kaubad, kinkekaardid, näomaskid, kanganäidised, pikkuseks lõigatud linased kangad ja eritellimused. Lisaks peavad kliendid kandma transpordikulud.

Palun kasutage tagastamiseks järgmist aadressi: Autopaint Eesti OÜ Kadaka tee 7 Tallinn Eesti 12915